Co należałoby wiedzieć o wyklejaniu pojazdu folią?

Nierzadko trapią nas czynniki niezależne od nas, takie jak kurz, otoczaki, światło UV, jakie bardzo niefortunnie oddziałują na lakier naszych pojazdów, i co za tym idzie dodatkowe koszty powiązanie z likwidowaniem blaknięć i rys. Oklejenie folią osłania warstwę lakieru przed zmianami kolorów tudzież zniszczeniem, a to wszystko na pewno podniesie cenę pojazdu przy zastawianiu w komisie. Laminowanie pojazdów jest tańsze niż profesjonalne odmalowywanie całego samochodu, dodatkowo chronimy się przed oskarżeniami o wypadkową przeszłość samochodu w momencie jego sprzedaży.

Okleina na pojazdach potrafi również służyć jako nośnik reklamowy, będący ruchomą prezentacją. Jeden raz założona będzie mogła dla nas pracować nawet do pięciu lat. Rewolucyjne techniki i szeroka paleta barw powodują, iż mamy absolutną wolność w przygotowywaniu oferty reklamowej na pojeździe. Nadzwyczajna folia idealnie dopasowująca się do zagmatwanych elementów umożliwia starannie oraz elegancko pokryć każdy pojazd.

Z kolei nowy model folii przez którą przenika daje możliwość oklejenia okien samochodu, co w znaczącym stopniu powiększa przestrzeń reklamową oraz zapewnia kolejne możliwości kreacji. Dzięki różnorodności kolorów (metalic, połyskliwe, mat oraz coraz bardziej popularne okleiny imitujące carbon), oklejanie pojazdów folią zafascynowało także zwykłych Kowalskich. Mają możliwość wydrukować na swoim samochodzie atrakcyjną grafikę bądź całkowicie odmienić jego kolor. Pozwala to wyróżnić się spośród tłumu jednolitych aut.

„Ważną dla ludzi niespodzianką jest, że proces zmiany koloru pojazdu jest kompletnie odwracalny. W jakimkolwiek momencie (dla przykładu podczas sprzedaży) i w nieskomplikowany sposób możesz powrócić do oryginalnego lakieru. Jakby tego było mało folia zapobiega uszkodzeniom, nie pozostawia śladów, ma wysoką trwałość, choćby do pięciu lat. Precyzyjnie naklejonej okleiny nie ma możliwości odróżnić od markowego Pielęgnacja oblepionego pojazdu jest identyczna jak samochodów bez folii.

  – Piotr Nowak, specjalista z portalu www.przeprowadzki24.info

Dodaj komentarz